Партнерам

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Колектив ТМ «Waldi» та особисто Касько Олександр, висловлюємо Вам щиру подяку за довіру, яку ви надали нам, обираючи текстильне взуття нашої фірми.

Ми розуміємо свою відповідальність перед нашими партнерами та клієнтами, тому наш девіз - "Удосконалюйся щодня!"

Ми постійно збільшуємо асортимент (модельний, розмірний ряд). Щодня випускаємо по три різні моделі у різних комбінаціях тканин, вишивок та принтів, що сумарно на рік складає 792 види.

У звязку із тим, що ТМ «Waldi» постійно збільшує обсяги виробництва ми запрошуємо до співпраці нових партнерів (приватні магазини у торгівельних центрах та магазини «біля дому), розраховуючи на тривалу співпрацю.
Ми зацікавлені у вашому процвітані та збільшені ваших прибутків. Тому ми просимо вас, встановлювати рентабельність на нашу продукцію не менше 70%. У свою чергу, ми не створюємо вам конкуренцію не відкриваємо фірмова магазини і не заходимо у торгівельні мережі на кшталт Епіцентр, Ашан, ССС, Сеntro тощо. Не співпрацюємо із нелегальними та неконтрольованими Інтернет-магазинами, дропшипами.
Усі регіональні склади ТМ «Waldi» мають фіксовані Фабричні оптова ціни.
Присутність у вашому магазині ТМ «Waldi» спонукатиме наявності нових лояльних клієнтів, оскільки наша марка присутня на ринку вже друге десятиліття  та зарекомендувала себе, як якісний, надійний бренд.
Факти:

  • Дітям у текстильному взутті від ТМ «Waldi» найкраще робити перші кроки, а також воно доступне по ціні.
  • Текстильне взуття купується мінімум двічі на рік, оскільки ножки дітей швидко ростуть
  • Діти до п'ятого класу, в Украіні, носять змінне взуття, яке переважно із текстилю.
  • Ми слідкуємо за тенденціями дитячої/підліткової моди, тому завжди у тренді. Саме це викликає у дітей бажання носити взуття від ТМ «Waldi».

Нагадаємо, що текстильне взуття продається увесь рік, тому ваші склади будуть щотравня та щовересня обнулятись. Наші склади завжди мають змогу відвантажити "з сьогодні на сьогодні', але у міжсезоння потурбуйтесь про своєчасне забезпечення свого складу, оскільки в сезон наші склади обнуляються, також.

 

Ще раз вдячні Вам за співпрацю!
 

WALDI - дитяче текстильне взуття, Український виробник © 2024 | Сайт создан в adgrafics